مجرد بودن

مریام وبستر تک بودن را "وضعیت تنها بودن و به ویژه مجرد بودن" تعریف می کند.

مطابق با داده های سرشماری و تنظیمات زندگی 2018 توسط دفتر سرشماری ایالات متحده، تقریبا نیمی از آمریکایی ها مجرد هستند. این گروه شامل افرادی است که:

علیرغم افزایش مجرد بودن در سالهای اخیر، افراد مجرد امروزه هنوز با ننگ و شرم روبرو هستند، زیرا آنها به این نظر سنتی پایبند نیستند که ازدواج معیار طلای زندگی خوشبختانه است. به ویژه زنان برای یافتن یک همسر و داشتن فرزند تحت فشار قرار می گیرند.

با این حال، "شکاف ازدواج" در حال کم شدن است زیرا بیشتر مردم می دانند که افرادی که ازدواج نکرده اند، مستحق رفتار عادلانه و حقوق همان کسانی هستند که ازدواج کرده اند. طرز تفکر مردم در مورد ازدواج و خانواده همچنان در حال تکامل است و بسیاری از فرضیات طولانی مدت رد می شوند - به عنوان مثال، افراد متاهل شادتر و سالم تر هستند.

پذیرفتن مجرد بودن مزایای بسیاری دارد.

مجرد بودن به مردم استقلال می بخشد تا زندگی مورد نظر خود را بسازند. در مقایسه با افراد متاهل، مجردها با احتمال بیشتری از خود مراقبت می کنند، وقت بیشتری را به ورزش اختصاص می دهند و سالم تر غذا می خورند. افراد مجرد تمایل دارند کارها و اشتیاق های معناداری را دنبال کنند، و همچنین روابط خود را با دوستان و خانواده بیشتر از زوج های متاهل حفظ کنند.